wiatrówki w internecie

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
jarilitmanen
Posty: 4
Rejestracja: 29 grudnia 2010, 14:14
Kontakt:

wiatrówki w internecie

#1 Post autor: jarilitmanen » 28 września 2011, 11:50

Hej,
stworzyłem internetowy sklep z wiatrówkami i sprzedaję dużo taniej niż na allegro. Mam prośbę i pytanie: podpowiedzcie jak zareklamować takie sklep bo jak narazie sprzedaż ciężko idzie

Awatar użytkownika
Apolinary Koniecpolski
Posty: 2180
Rejestracja: 19 lipca 2008, 11:05
Lokalizacja: Smolanka

Re: wiatrówki w internecie

#2 Post autor: Apolinary Koniecpolski » 28 września 2011, 15:20

A choćby tutaj.
Tylko wpierw zagadaj z adminem na jakich zasadach(jeśli w ogóle) miało by to się odbyć (np. w zamian na stronie sklepu umiesciłbyś w widocznym miejscu "baner" strzeleckiej czy cóś - bo wiadomo że za "frajer" się raczej tut nie zareklamujesz).

Na podobnych zasadach możesz się zareklamować na innych forach poświęconych strzelectwu etc. (tylko zawsze wpierw się pytaj, a dopiero potem podejmuj jakiekolwiek działania).
Nie chcę mieć racji, w zupełności wystarczy że Was poróżnię lub choć rozdrażnię.
W sprawie prawdy proszę zgłaszać się do walizy Obrazek

Phouty
Posty: 5468
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 05:05
Lokalizacja: Terytorium Pod Obcą Okupacją

Re: wiatrówki w internecie

#3 Post autor: Phouty » 28 września 2011, 18:41

Uważam, że dobrą formą reklamy, byłby też w miarę aktywny udział w życiu forum. (I nie tylko tego forum).
Zakładam, że jako właściciel internetowego sklepu jesteś obeznany ze sprzętem, jego działaniem, a także z asortymentem wyrobów i nowościami pojawiającymi sią na rynku. Poza tym, to masz zapewne informacje czysto nietechniczen, takie choćby jak sprawy gwarancji, serwisu, zwrotów, reklamacji, i.t.d..
Byłoby to doskonałe źródło informacji dla bracji zajmującej się "pneumatykami", a dla Ciebie źródłem potencjalnych klientów.
Często w dziale broni pneumatycznej pojawiają się pytania, na które prawdopodobnie byłbyś w stanie udzielić odpowiedzi.
Byłoby to chyba jedną z lepszych form reklamy. (W sposób "niezobowiązujący" informacja o Twoim sklepiku by się przecież jakoś tam "przemyciła" i utkwiła w głowach publiki).
Oczywiście udzielanie się na różnych forach zabiera czas.....ale...hmmm.....można by to traktować, jako wkład inwestycyjny.
No good deed goes unpunished.
Μολων λαβε
"Przykro mi ale demokracja daje tylko złudzenie udziału we władzy." [bartos061]

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

Re: wiatrówki w internecie

#4 Post autor: Madrian » 2 października 2011, 15:22

Banery, reklamy na znanych portalach itp.
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

Awatar użytkownika
the_piotrex
Posty: 181
Rejestracja: 17 stycznia 2010, 19:19
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wiatrówki w internecie

#5 Post autor: the_piotrex » 2 października 2011, 16:04

SEO i SEM ;)

ODPOWIEDZ