Fantastyczne fotki Sig Sauera P226 S. Without any comments.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jac-t
Posty: 2133
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Fantastyczne fotki Sig Sauera P226 S. Without any comments.

#1 Post autor: jac-t » 14 grudnia 2005, 19:48

Obrazek Obrazek

Mam prośbę - jeżeli zakładasz jakiś temat, to z sensem. Chcesz się pochwalić posiadaną bronią to napisz, że nabyłeś i się cieszysz. Podaj dane, cenę, opisz wrażenia ze strzelania. Wklejenie samych zdjęć bez słowa komentarza to nie najlepszy pomysł.
Królik
"Nie dający spokoju problem jest jak piękna kobieta. Jeżeli nie wiesz jak go rozwiązać, to należy się z nim przespać." - moje
"Dalekosiężne plany mają to do siebie, że są jak króliki - często się walą." - moje

Tytus de ZOO
Posty: 735
Rejestracja: 30 sierpnia 2005, 14:37
Lokalizacja: Mazowsze

#2 Post autor: Tytus de ZOO » 14 grudnia 2005, 21:05

Tak, Sig Sauer 226. :D Z "P" przed i "S" po. :lol:

Awatar użytkownika
Rob de Guardio
Posty: 29
Rejestracja: 19 grudnia 2004, 21:28

#3 Post autor: Rob de Guardio » 14 grudnia 2005, 21:20

No właśnie - też szukałem jakiegoś podstępu..ale to jest naprawdę Sig Sauer P226S.


Rob.

Królik

#4 Post autor: Królik » 15 grudnia 2005, 08:10

I:?:

Tytus de ZOO
Posty: 735
Rejestracja: 30 sierpnia 2005, 14:37
Lokalizacja: Mazowsze

#5 Post autor: Tytus de ZOO » 15 grudnia 2005, 09:31

Otóż to: i?

Królik

#6 Post autor: Królik » 15 grudnia 2005, 09:36

Przyznać muszę, że temat fascynujący. A jaka gorąca dyskusja...
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2005, 10:12 przez Królik, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytus de ZOO
Posty: 735
Rejestracja: 30 sierpnia 2005, 14:37
Lokalizacja: Mazowsze

#7 Post autor: Tytus de ZOO » 15 grudnia 2005, 09:51

O broni można dyskutować godzinami na różne sposoby ...

Królik

#8 Post autor: Królik » 15 grudnia 2005, 10:12

No, a jak to mawiali starożytni - jeden obraz wart tysiąca słów. Tutaj - na "dzień dobry" - mamy dwa tysiące. Całkiem niemało... :)

Tytus de ZOO
Posty: 735
Rejestracja: 30 sierpnia 2005, 14:37
Lokalizacja: Mazowsze

#9 Post autor: Tytus de ZOO » 15 grudnia 2005, 11:28

Ale staramy się do tym dwóm tysiącom bardziej tradycyjną metodą dorównać :wink: To spora frajda tak o tej broni bez skrępowania gaworzyć.

Królik

#10 Post autor: Królik » 15 grudnia 2005, 11:43

Eeee, jeszcze nam sporo brakuje. Uwzględniając emoticony mam y na razie (do tego posta) 120 wyrazów. Trzeba zwiększyć tempo.

Tytus de ZOO
Posty: 735
Rejestracja: 30 sierpnia 2005, 14:37
Lokalizacja: Mazowsze

#11 Post autor: Tytus de ZOO » 15 grudnia 2005, 12:11

Zwiększając zatem: juz wiem, co inicjator wątku miał na myśli. Sig sauer, jaki jest, każdy widzi.
Emotikony powinieneś liczyć po 100 słów każdy. W końcu to małe obrazki.

Królik

#12 Post autor: Królik » 15 grudnia 2005, 12:13

Dodam od siebie: srebrny, sportowy Sig-Sauer, jaki jest - każdy widzi.
Przeniosę może ten wątek, co?

EDIT: i przeniosłem...

Awatar użytkownika
jac-t
Posty: 2133
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#13 Post autor: jac-t » 15 grudnia 2005, 19:09

Mam prośbę - jeżeli zakładasz jakiś temat, to z sensem. Chcesz się pochwalić posiadaną bronią to napisz, że nabyłeś i się cieszysz. Podaj dane, cenę, opisz wrażenia ze strzelania. Wklejenie samych zdjęć bez słowa komentarza to nie najlepszy pomysł.
Królik
Po pierwsze fakt przynzaje sie do błedu bez bicia. Nic nie napisałem, należą mi się rózgi na gwiazdke.... Ale jak już wspomniałem przy Parabelce - ost. nie mam chwili wytchnienia. W sumie to chciałem się spytać o pare rzeczy na jej temat, mianowicie : ile nówka stoii na rynku, bo na gunbrokerze nie mogłem takiej wersji kiedys znaleźć. Właściciela nie bylo jak robiłem foty i słyszałem tylko opinię, że "Coś koło 2500 Euro", ale mówił to bez przekonania.
Druga rzecz to wrażenia :
nie miałem dużego doświadczenia.Po prostu pobawiłem się troche na sucho :/
Ale w mojej dłoni leży składnie, wyważenie świetne, choć na dłuższą metę trochę przy ciężkawa.

PS odnośnie samej broni to WYDAJE mi się pewnym rarytasem ze względu na cenę (o ile ta którą słyszałem jest adekwatna), więc warto zaszpanować. A może się myle? I jest to największy szajsoszmelc pod słońcem.
"Nie dający spokoju problem jest jak piękna kobieta. Jeżeli nie wiesz jak go rozwiązać, to należy się z nim przespać." - moje
"Dalekosiężne plany mają to do siebie, że są jak króliki - często się walą." - moje

Królik

#14 Post autor: Królik » 16 grudnia 2005, 23:25

A wiesz co? Zadzwoń sobie TUTAJ
Powinni mieć aktualne informacje. Cena, którą usłyszałem około pół roku temu oscylowała w granicach 7000PLN, więc nieco mniej niż 2500 Euro...

BTW: tak spytam z ciekawości: liczyłeś na nasz zdolności paranormalne wklejając zdjęcia, zaś w głowie mając pytania, wypisane w ostatnim poście? :) Daruj, chyba nas przeceniasz ;)

Awatar użytkownika
jac-t
Posty: 2133
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#15 Post autor: jac-t » 17 grudnia 2005, 12:06

No faktycznie "nieco" mniej....
BTW: tak spytam z ciekawości: liczyłeś na nasz zdolności paranormalne wklejając zdjęcia, zaś w głowie mając pytania, wypisane w ostatnim poście? Smile Daruj, chyba nas przeceniasz Wink
Szczerze mówiąc to było dokładnie tak :
Musiał pilnie wyjść z domu i postanowiłem, że wkleje już te zdjęcia, a jak wróce za te 30 minut to edytuje posta i dopiszę pytania, bo inaczej to zapomnę w ogóle o tych zdjęciach. No i tak też zrobiłem, z tym że zapomniałem po powrocie wł. kompa i wpisać te pytania. Skleroza w tak młodym wieku jednak się zdaża :wink:
No i wyszło jak wyszło.
"Nie dający spokoju problem jest jak piękna kobieta. Jeżeli nie wiesz jak go rozwiązać, to należy się z nim przespać." - moje
"Dalekosiężne plany mają to do siebie, że są jak króliki - często się walą." - moje

ODPOWIEDZ