Mech-Tech CCU

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Martinez
Posty: 307
Rejestracja: 22 lipca 2005, 23:23

Mech-Tech CCU

#1 Post autor: Martinez » 20 lutego 2006, 15:21

Znudziłeś się swoim banalnym wielkoseryjnym Glockiem? Za źadne skarby nie moźesz w nic trafić ze swojego Colta 1911, jeźeli nie opierasz się nosem o tarczę? Jeźeli tak, moźesz skorzystać z oferty firmy Mech-Tech i za pomocą zestawu CCU (Carbine Conversion Unit) przerobić swój pistolet na... Nie wiem jak to w naszym języku nazwać. "Karabinek na amunicję pistoletową"? No, niech będzie.
Firma produkuje zestawy konwersyjne właściwie w dowolnych kalibrach, z lufami o długości ok. 16 cali, i moźliwością montaźu celowników optycznych na długiej szynie nad lufą. Efekt końcowy?
Glock;
Obrazek
oraz Colt M1911:
Obrazek
Więcej na stronie producenta.

PS. Podobno źadna nowość, ale ja dopiero wczoraj to odkryłem :roll: .

dexter 1990
Posty: 3726
Rejestracja: 6 lutego 2005, 21:23

#2 Post autor: dexter 1990 » 20 lutego 2006, 17:51

zbeszczescili colta... :( ale fajne, podoba mi sie :D moze nie jako broń alejako sam pomysl i ciekawostka.

Awatar użytkownika
Vis
Posty: 1437
Rejestracja: 3 czerwca 2005, 02:17
Lokalizacja: seattle

#3 Post autor: Vis » 21 lutego 2006, 00:25

Troche za droga ta zabawka. Za ta cene Glocka mozna kupic. :wink:
"Remember kids, if there's a loaded gun in the room, be sure that you're the one holding it"
Prosze nie pytaj jak zrobic "prawdziwnego" AK, nie mam najmiejszego zamiaru pomagac Ci w dostaniu sie do pierdla. Nie pytaj tez o czesci.

Awatar użytkownika
Perdurabo
Posty: 132
Rejestracja: 3 grudnia 2004, 20:24
Kontakt:

#4 Post autor: Perdurabo » 21 lutego 2006, 10:03

po kiego zamieniać pistolet na takie coś :shock: ja rozumiem dedykowany karabinek na amunicje pistoletową ale tego nierozumiem :roll:

Awatar użytkownika
jac-t
Posty: 2133
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#5 Post autor: jac-t » 21 lutego 2006, 13:33

Jak ktoś ma pieniądze (dużo pieniędzy) i jakąś kolekcję, a w niej kilka sztuk dajmy na to takiego Glocka to tak dla zabawy sobie jednego przerobi. Bynajmniej ja na miescu takiego kogoś bym tak zrobił :wink:
"Nie dający spokoju problem jest jak piękna kobieta. Jeżeli nie wiesz jak go rozwiązać, to należy się z nim przespać." - moje
"Dalekosiężne plany mają to do siebie, że są jak króliki - często się walą." - moje

ODPOWIEDZ